Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Sałatki z dowozem Warszawa - catering


Poszukujesz profesjonalnego cateringu, który przygotuje obiady dla Twojej firmy? Zgłaszamy swoją gotowość! Nasze sałatki w Warszawie na pewno przypadną do gustu każdemu, zatem sprawdź niezwłocznie naszą ofertę!

Menu na za 3 dni robocze

Sałatki z dowozem Warszawa - nasza oferta


Jako profesjonalna firma cateringowa jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom wyłącznie smaczne i pożywne posiłki. Szczególną popularnością w naszym menu cieszą się sałatki. Tego typu danie obiadowe przygotowujemy wyłącznie z najwyższej jakości produktów, które odznaczają się świeżością. Sałatka to idealny posiłek na obiad czy kolację. Danie takie jest dość lekkie, a przy tym zawiera niesamowitą ilość witamin i niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników mineralnych.
Nasz catering Warszawa przeznaczony jest zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Co ważne, jesteśmy w stanie dojechać bezpośrednio do danego klienta. Jeżeli zatem potrzebujesz pożywnych dań, które mają zostać dostarczone w czasie przerwy w biurowej pracy, koniecznie zgłoś się do nas. Przygotujemy dla Ciebie smaczne posiłki, które dodadzą Ci energii na resztę dnia!

Profesjonalny catering


Jako firma cateringowa z ogromnym doświadczeniem, idziemy z duchem czasu! Jesteśmy w stanie przygotować dla klientów taką ofertę, która w całości spełni jego żywieniowe potrzeby. Proponujemy między innymi:

Obsługujemy praktycznie każdy rodzaj eventu — wszystko zależy od indywidualnych potrzeb naszego klienta. Zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, a także dowiezienie wyjątkowych potraw bezpośrednio pod wskazany adres. Współpraca z nami to gwarancja zadowolenia dla każdego — bez względu na to, jakiego rodzaju potrawy najbardziej mu odpowiadają.
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
Podgląd do druku
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy