Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Oferta lunchowa od Lunch Service


Tworzymy najlepsze lunch menu w Warszawie, dostosowane do indywidualnych preferencji i wymagań żywieniowych Twojej firmy.
Odpowiednie wyżywienie poprzez smaczny i wartościowy lunch catering, to jeden z bardzo skutecznych sposobów na poprawienie wydajności twojego zespołu oraz organizacji.
Lunch do biura to także bardzo dobry sposób na przyciągnięcie pracowników z pracy zdalnej – smaczne i świeże jedzenie w gronie współpracowników buduje pozytywne relacje w firmie.

Wybierz ilość osób

--
-
20
+
++
1
300

Menu na za 3 dni robocze

Chcesz sam skomponować zestaw
| kliknij tutaj |
Nasze
pełne
menu

Lunch z dowozem w WarszawieCatering Lunchowy, który proponujemy swoim klientom, przygotowywany jest przez profesjonalnych kucharzy. Oznacza to, że wszystkie potrawy nie tylko będą smakować doskonale — nasze zdrowe lunche z pewnością zachwycą Klientów swoim apetycznym wyglądem! Warto podkreślić, że organizowanie cateringu na konferencji czy spotkaniu biznesowym to idealny sposób na to, by wywrzeć na swoich gościach dobre wrażenie. Profesjonalny lunch dla firm wraz z napojami powinien być zatem serwowany w taki sposób by każdy gość konferencji czuł się naprawdę wyjątkowo. Posiadamy prawie trzydziestoletnie doświadczenie w tego typu usługach, zatem sprawdzimy się niezawodnie bez względu na okoliczności! Jako jedyny taki catering konferencyjny w Warszawie zatrudniamy grono wykwalifikowanych pracowników — kucharzy, dostawców, a także kelnerów, którzy chętnie zajmą się zorganizowaniem dla Ciebie wyjątkowego posiłku.


Pożywny lunch w pracy dla każdegoJako firma, która dostarcza lunch do pracy w wielu firmach w Warszawie, wychodzimy również naprzeciw potrzebom naszych klientów i jesteśmy w stanie przygotować taki posiłek, który będzie smakował każdemu zaproszonemu gościowi. Catering wegański, wegetariański bądź gluten free - menu będzie całkowicie zależne od indywidualnych preferencji Klienta. Dzięki temu, nasze dania sprawdzą się dla każdego, kto chciałby zjeść coś specjalnego na lunch. Dostawa naszych posiłków odbywa się w jak najkrótszym czasie, aby nasi Klienci mogli się cieszyć pysznym jedzeniem niedługo po zamówieniu. Nasz catering dla firm w Warszawie sprawdza się niezawodnie — koniecznie zapoznaj się z całą naszą ofertą!

Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy