Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Event


Catering eventowy to doskonałe rozwiązanie dla firm, które planują przygotować spotkanie dla pracowników lub kontrahentów. Nic tak nie zbliża, jak pyszne, ładnie podane, zróżnicowane jedzenie. To właśnie przy wspólnym stole można dyskutować, omawiać nowe projekty, a także zdobywać nowych klientów. Warto wybrać  catering na imprezy firmowe z Warszawy i przekonać się o wysokiej jakości oferowanych usług.

Menu na za 3 dni robocze

Catering  na eventy – co wybrać?

Co zrobić, aby spotkanie było udane i przyniosło oczekiwany efekt? Wystarczy wybrać dobry katering na przyjęcie, a goście na pewno będą zachwyceni. Firma cateringowa z Warszawy oferuje profesjonalną organizację bufetu oraz efektowne przekąski na imprezę, dzięki którym można przenieść się w kulinarną podróż po całym świecie. Oferta jest dopasowana do potrzeb wszystkich gości, dostępne są mięsne, wegańskie i wegetariański przekąski na event, mini kanapeczki, będące wspaniałą dekoracją każdego stołu, słodkie desery oraz wykwintne przekąski na imprezę, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gości.

Catering eventowy – na co zwrócić uwagę?

Na rynku jest wiele firm cateringowych, ale z wyborem nie należy się śpieszyć. Warto dokładnie sprawdzić ofertę, dowiedzieć się, skąd pochodzą produkty, jakie dania i przekąski wchodzą w skład cateringu okolicznościowego. Wiele imprez wymaga specjalnej oprawy, konieczne są ekskluzywne przekąski na imprezę, które urozmaicą spotkanie i zadbają o podniebienia gości. Catering na eventy z Warszawy oferuje bogate i oryginalne menu, o które dbają doświadczeni kucharze i dietetycy. Dania są nietuzinkowe, pięknie podane, wyglądają efektownie, dlatego nikt nie jest w stanie się im oprzeć. W zależności od potrzeb można zamówić catering w formie bufetu lub wybrać przekąski, które nie wymagają obsługi kelnerskiej.

Catering eventowy to usługa skierowana do wszystkich firm z Warszawy i najbliższych okolic. Warto wybrać jedną z proponowanych opcji i przekonać się, że pyszne oraz pięknie podane dania mogą być kluczem do sukcesu.
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (600.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy