Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Catering - monodesery


Monodesery to miedzy innymi eleganckie, małe ciasteczka, które są obecnie jednym z głównych, cukierniczych trendów. Prezentują się niezwykle nowocześnie oraz zachwycają oryginalnym smakiem, ciesząc zarówno oko, jak i podniebienie. Potrafią uświetnić każdą, wyjątkową okazję, a ich wykonanie wymaga nie lada talentu. Chcesz przekonać się, jak mogą oczarować Twoich gości? Sprawdź nasze mini desery!

Menu na za 3 dni robocze


Zapoznaj się z naszą

ofertą bufetową
Potrzebujesz zestawu zimnych przekąsek
dla konkretnej ilości osób?

Kliknij,
wybierz ilość osób
i zamawiaj.
269.00 zł cena brutto: 290.52 zł
Ilość
1
159.00 zł cena brutto: 171.72 zł
Ilość
1
165.00 zł cena brutto: 178.20 zł
Ilość
1
179.00 zł cena brutto: 193.32 zł
Ilość
1
Cupcakes Red Velvet
159.00 zł cena brutto: 171.72 zł
Ilość
1
169.00 zł cena brutto: 182.52 zł
Ilość
1
149.00 zł cena brutto: 160.92 zł
Ilość
1


Dlaczego małe deserki cieszą się dużą popularnością? Wynika to nie tylko z ich kuszącego wyglądu. Dzięki temu, że są niewielkie, znacznie łatwiej jest je spożywać na zatłoczonym bankiecie lub konferencji. Poza tym mniejsza objętość sprawia, że goście są w stanie spróbować większej ilości przekąsek, nie czując przy tym przejedzenia.

Jak wiadomo ważnym elementem każdego przyjęcia są pięknie podane desery. Monoporcje łączą zaś w sobie wszystko, czego można oczekiwać od idealnych łakoci. Każdy z nich oferuje kilka tekstur, smaków oraz faktur. W naszej ofercie znajdziesz również zaskakujące monoporcje na bazie owocowych musów, z finezyjnym wykończeniem. Jednoporcjowy deser to intrygujące kształty (także przypominające owoce), błyszczące żele i glazury, aksamitna zawartość i wyjątkowe dodatki, które na pewno zrobią duże wrażenie.

Co jeszcze możesz wybrać, decydując się na mini desery? Catering w naszym wykonaniu to także bardziej tradycyjne propozycje. Mini tarty z owocami, tartaletki z pysznymi musami oraz bezy, które są doskonale znane wszystkim miłośnikom słodkości. Wszystkie nasze mini desery na zimno to autorskie kompozycje, które zachwycają nowoczesnym podejściem do cukiernictwa. Małe desery na zimno w naszym wykonaniu to też klasyczne ciasta, drobne słodkości (np. praliny i makaroniki) oraz owoce krojone.

Ponadto różnorodność stosowanych obecnie diet sprawia, że komponując menu, należy mieć na uwadze szczególne preferencje swoich gości. Z myślą o nich opracowaliśmy także wegańskie łakocie. Desery cateringowe w wersji wegańskiej to niezwykle pyszne i efektowne propozycje, jak choćby czekoladowe musy i monoporcje. Coś dla siebie znajdą też osoby na diecie bezglutenowej.

Jeśli szukasz kompleksowej oferty na przyjęcie, konferencję lub inną okazję, możesz wybrać pakiety skrojone pod Twoje indywidualne potrzeby i preferencje. Co więcej, oferujemy również przerwy kawowe z deserami, w opcji z ekspresem, warnikiem z propozycjami herbat i zastawą (zajmiemy się też rozstawieniem i sprzątaniem). Sprawdź nasze desery porcjowane, a przekonasz się, jak smakują prawdziwe arcydzieła!

Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy