Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Catering bez laktozy Warszawa


Catering bez laktozy to idealny wybór dla osób pochodzących z miasta Warszawa, które nie mogą spożywać pokarmów zawierających białka mleka. Jeśli masz stwierdzone uczulenie, a jedzenie posiłków z ich zawartością może powodować u Ciebie oznaki uczulenia to zdecydowanie postaw na nasze potrawy bez laktozy. Brak tolerancji laktozy to jedna z najczęściej spotykanych alergii pokarmowych, która całkowicie wyklucza możliwość jedzenia się nabiału. Nie musisz jednak pić mleka czy kefiru, ani jeść jogurtu czy masła, żeby zapewnić organizmowi wszystkie niezbędne składniki odżywcze i witaminy gdyż mamy dla Ciebie nasze przekąski bez laktozy. Bez tych produktów spożywczych możesz odżywiać się równie zdrowo i smacznie poprzez nasz catering bez nabiału. Zadbaj o swój spokój, wygodę i komfort, zamów nasz catering bez laktozy i ciesz się wyjątkowo pysznym smakiem w całej Warszawie.

Menu na za 3 dni robocze

Catering bez laktozy Warszawa - pyszne jedzenie bez laktozy i bez ograniczeń


Jeśli zachodzi konieczność wykluczenia z diety nabiału to zachęcamy Cię do zapoznania się z proponowanym przez nas menu, które zawiera dania bez laktozy! Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów, znajdzie coś pysznego dla siebie spośród atrakcyjnych pozycji z naszego menu. Lunchservice.pl w Warszawie i okolicach oferuje catering dietetyczny bez laktozy, dając jednocześnie gwarancję smaku i jakości. Starając się zapewnić jak najlepsze doznania smakowe, komponując posiłki bez laktozy używamy najpopularniejszych zamienników nabiału takich jak:

  • mleko pochodzenia zwięrzęcego - napoje roślinne, w tym: kokosowy, ryżowy, migdałowy, sojowy,

  • sery - sery wegańskie produkowane z oleju kokosowego, orzechów nerkowca lub soi,

  • masło - oleje roślinne, hummus, awokado, masło orzechowe.


Zatem kiedy zastanawiasz się jaki catering dietetyczny bez nabiału w Warszawie jest warty spróbowania, to wybór może być tylko jeden, a mianowicie lunchservice.pl. Sprawdź także inne oferowane przez nas usługi, które pomogą w organizacji imprez, w tym:

Dokonaj optymalnego dla siebie wyboru a nasi specjaliści zapewnią Ci obsługę na najwyższym poziomie. Zadbaj o odpowiednio zbilansowaną dietę mimo uczulenia i postaw na catering bez laktozy w Warszawie.

Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy