Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Catering bezglutenowy Warszawa - Gluten Free


Gluten free catering przeznaczony jest dla osób, które z różnych przyczyn, szczególnie zdrowotnych nie mogą przyjmować tego białka w posiłkach. Nasz catering dietetyczny bezglutenowy sprawi że posiłki serwowane w czasie Twojego przyjęcia będą bezpieczne i urozmaicone, gdyż oferujemy szeroki wybór potraw, które są równie kreatywne jak ich odpowiedniki z glutenem. W ten sposób, każdy z gości, niezależnie od preferencji i możliwości związanych z żywieniem, znajdzie coś idealnego dla siebie. Catering bez glutenu od Lunch Service obejmuje m.in. finger food, czyli wykwintne przekąski, które idealnie dopełnią każde przyjęcie firmowe lub spotkanie biznesowe. Możesz zdecydować się na dania bezglutenowe, a także wegetariańskie i wegańskie, lub pomieszać różne propozycje, co okazuje się dobrym wyborem szczególnie na większych imprezach, gdzie po jedzenie będzie sięgać więcej osób.

Menu na za 3 dni robocze

Catering bezglutenowy — dopasuj idealne dania na każdą okazję


Nietolerancja glutenu jest bardzo powszechnie spotykana i jeśli organizujemy imprezę lub konferencję, to z pewnością pojawią się na niej osoby, których codziennością jest dieta bezglutenowa. Catering dla firm od Lunch Service przewiduje zwykle wprowadzenie różnorodnych dań, wraz z odpowiednim oznaczeniem, tak, aby każdy mógł sięgać po to, co jest dla niego dobre.

Interesuje Cię także catering wegański? Wkomponowanie dań jarskich w menu spotka się z dobrym odbiorem pośród gości, szczególnie że dzisiaj wiele osób rezygnuje z jedzenia mięsa i pozostaje jedynie przy produktach pochodzenia roślinnego.

Dlaczego warto wybrać catering bezglutenowy?


Catering bez glutenu to urozmaicenie które sprawi, że każdy z naszych gości będzie czuł się dobrze na organizowanej imprezie i będzie mógł sięgnąć po coś pysznego do jedzenia, co spełni jego oczekiwania. Catering bezglutenowy to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale także szansa na odkrywanie nowych, zdrowych smaków. Pozostaje wybrać dania z naszego menu, które zdobędą uznanie wszystkich gości.
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy