Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Ze smakiem

Catering na spotkanie firmowe

Catering bezglutenowy Warszawa - Gluten Free


Gluten free catering przeznaczony jest dla osób, które z różnych przyczyn, szczególnie zdrowotnych nie mogą przyjmować tego białka w posiłkach. Postaw na catering Warszawa i spraw, by dania serwowane w czasie Twojego przyjęcia były urozmaicone. W ten sposób, każdy z gości, niezależnie od preferencji i możliwości związanych z żywieniem, znajdzie coś idealnego dla siebie. W naszej ofercie znajdziesz m.in. finger food, czyli wykwintne przekąski, które idealnie sprawdzają się jako catering konferencyjny Warszawa. Możesz zdecydować się na dania bezglutenowe, a także wegetariańskie i wegańskie, lub pomieszać różne propozycje, co okazuje się dobrym wyborem szczególnie na większych imprezach, gdzie po jedzenie będzie sięgać więcej osób.

Menu na za 3 dni robocze

Catering bezglutenowy Warszawa — dopasuj idealne dania na każdą okazję


Nietolerancja glutenu jest bardzo powszechnie spotykana i jeśli organizujemy imprezę lub konferencję, to z pewnością pojawią się osoby, które z takich dań chętnie skorzystają. Catering dla firm przewiduje zwykle wprowadzenie różnorodnych dań, wraz z odpowiednim oznaczeniem, tak, aby każdy mógł sięgać po to, co jest dla niego dobre.

Interesuje Cię także catering wegański Warszawa? Wkomponowanie dań jarskich w menu spotka się z dobrym odbiorem pośród gości, szczególnie że dzisiaj wiele osób rezygnuje z jedzenia mięsa i pozostaje jedynie przy produktach pochodzenia roślinnego.

Dlaczego warto wybrać catering bezglutenowy?


Wykorzystanie urozmaiceń w tym dań bezglutenowych i wegańskich sprawi, że każdy z naszych gości będzie czuł się dobrze na organizowanej imprezie i będzie mógł sięgnąć po coś pysznego do jedzenia, co spełni jego oczekiwania. Pozostaje wybrać dania z naszego menu, które zdobędą uznanie wszystkich gości.
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (300.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
MÓJ STÓŁ
*koszt dostawy
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto