Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Ze smakiem

Catering na spotkanie firmowe

Catering kanapki Warszawa


Catering Warszawa kanapki – to jedna z pozycji z naszej oferty, którą można uznać za ponadczasową i najpopularniejszą! Przygotowujemy smaczne, estetyczne i pożywne kanapki, które można wykorzystać jako catering na spotkaniu biznesowym lub szkoleniu, ale też w formie zwykłego lunchu dla całej firmy. Wybierając opcję: catering Warszawa kanapki z oferty Lunch Service możesz mieć pewność, że przekąski w formie kanapek będą nie tylko świeże, ale również urozmaicone i estetyczne. Kanapki z naszej oferty to zarówno bajgle, croissanty, tartinki, jak i klasyczne kanapeczki na różnego rodzaju pieczywie. Kanapki – catering Warszawa w Lunch Service – jest w czym wybierać!

Kanapki Warszawa – catering Lunch Service


Sprawdź naszą ofertę: catering biznesowy Warszawa. Oferujemy mini bajgle, patery kanapek, mini burgery, kanapki w stylu francuskim (croissanty), nowojorskim i klasyczne kanapki, które świetnie sprawdzą się w formie zwykłego lunchu. Decydując się na kanapki z cateringu w Warszawie za naszym pośrednictwem, inwestujesz nie tylko w świeże i pyszne przekąski, ale też ponad 20-letnie branżowe doświadczenie na rynku cateringowym. To gwarancja, że otrzymasz od nas to, co najlepsze! Proponujemy mniejsze kanapki koktajlowe Warszawa, a także dekoracyjne kanapki bankietowe Warszawa i przekąski typu finger food.

Kanapki bankietowe Warszawa – szybkie przekąski na dowóz


Oferujemy kanapki bankietowe w Warszawie z dowozem pod wskazany adres – prosto do miejsca pracy, szkolenia, lub innego spotkania. Planujesz brunch, lunch? A może zdecydujesz się na catering – kanapki w porze obiadowej? Nie ma problemu! Nasza firma cateringowa Warszawa dopasuje ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. Umożliwiamy również dostosowanie menu do indywidualnych potrzeb żywieniowych naszych klientów. Możliwy jest zatem zarówno catering wegetariański Warszawa, jak i kanapki z rybą, mięsem, świeżymi wędlinami itp.

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (300.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
MÓJ STÓŁ
*koszt dostawy
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto