Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Catering wegetariański


Wegetariański catering Warszawa - przekonaj się, że dania wegetariańskie mogą być smaczne i pięknie się prezentować. Oferujemy szeroką gamę dań dopasowanych do indywidualnych preferencji żywieniowych naszych klientów. Potrawy dla wegetarian, jeśli zostaną odpowiednio przygotowane, będą spektakularne i posmakują również osobom, które na co dzień takiej diety nie praktykują. Jeśli interesuje Cię wege catering Warszawa, to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty. W menu znajdziesz wiele ciekawych dań, czy też wege przystawki, które przygotowujemy na specjalne zamówienie i dostarczamy we wskazane miejsce. Ogromną popularnością na imprezach i przyjęciach cieszą się nasze finger food, czyli wykwintne wegetariańskie przekąski na imprezę, które pięknie prezentują się na stole. Jedną z naszych specjalności jest catering wegański Warszawa, który przygotowywany jest na bazie jedynie produktów pochodzenia roślinnego, zgodnie z filozofią tego nurtu. W ofercie znajdziesz również wege lunch.

Menu na za 3 dni robocze


Zapoznaj się z naszą

ofertą bufetową
Potrzebujesz zestawu zimnych przekąsek
dla konkretnej ilości osób?

Kliknij,
wybierz ilość osób
i zamawiaj.
180.00 zł cena brutto: 194.40 zł
Ilość
1

Wegetariański catering Warszawa — na imprezę firmową


Proponujemy również catering dla firm, który także dostępny jest w wersji wege. Wszystko zależy więc od indywidualnych preferencji klienta. Skontaktuj się z nami i dokładnie wskaż, jakie dania i w jakiej ilości są ci potrzebne. Catering konferencyjny Warszawa to jedna z naszych specjalizacji. Może być przygotowany z podziałem na wegetarianizm, weganizm, a także dla osób jedzących mięso.

Wege catering Warszawa — dania dopasowane do Ciebie


Wybieraj dania wegetariańskie na przyjęcie czy też  dania na imprezę wegetariańskie z naszej szerokiej oferty i sprawdź, jak dobrze prezentują się na Twoim stole. Twoi goście z pewnością się w nich rozsmakują i chętnie będą sięgać po dokładki. Nasze dania w wersji wege smakują każdemu. Jeśli więc szukasz ciekawej alternatywy na planowane przyjęcie, lub wiesz, że pośród gości będą osoby stosujące taką dietę, to koniecznie wybierz nasze dania, a na pewno wszyscy będą zadowoleni z efektu.
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy