Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Ze smakiem

Catering na spotkanie firmowe

Catering wegetariański Warszawa


Catering wegetariański Warszawa — przekonaj się, że dania wege mogą być smaczne i pięknie się prezentować. Oferujemy szeroką gamę dań dopasowanych do indywidualnych preferencji żywieniowych naszych klientów. Potrawy dla wegetarian, jeśli zostaną odpowiednio przygotowane, będą spektakularne i posmakują również osobom, które na co dzień takiej diety nie praktykują. Jeśli interesuje Cię catering Warszawa, to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty. W menu znajdziesz wiele ciekawych dań, które przygotowujemy na specjalne zamówienie i dostarczamy we wskazane miejsce. Ogromną popularnością na imprezach i przyjęciach cieszą się nasze finger food, czyli wykwintne przekąski, które pięknie prezentują się na stole. Jedną z naszych specjalności jest catering wegański Warszawa, który przygotowywany jest na bazie jedynie produktów pochodzenia roślinnego, zgodnie z filozofią tego nurtu.

Menu na za 3 dni robocze

180.00 zł cena brutto: 194.40 zł
Ilość
1

Wegetariański catering Warszawa — na imprezę firmową


Proponujemy również catering dla firm, który także dostępny jest w wersji wege. Wszystko zależy więc od indywidualnych preferencji klienta. Skontaktuj się z nami i dokładnie wskaż, jakie dania i w jakiej ilości są ci potrzebne. Catering konferencyjny Warszawa to jedna z naszych specjalizacji. Może być przygotowany z podziałem na wegetarianizm, weganizm, a także dla osób jedzących mięso.

Wege catering Warszawa — dania dopasowane do Ciebie


Wybieraj dania z szerokiej oferty w menu i sprawdź, jak dobrze prezentują się na Twoim stole. Twoi goście z pewnością się w nich rozsmakują i chętnie będą sięgać po dokładki. Nasze dania w wersji wege smakują każdemu. Jeśli więc szukasz ciekawej alternatywy na planowane przyjęcie, lub wiesz, że pośród gości będą osoby stosujące taką dietę, to koniecznie wybierz nasze dania, a na pewno wszyscy będą zadowoleni z efektu.
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (300.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
MÓJ STÓŁ
*koszt dostawy
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto