Ze smakiem

Catering na spotkanie firmowe

Catering konferencyjny Warszawa


Chcesz zamówić catering konferencyjny w mieście Warszawa? Zapoznaj się z naszą ofertą. Dostarczamy smaczne i zdrowe posiłki, które przypadną do gustu wszystkim Twoim gościom. Przykładamy także dużą uwagę do wyglądu dań i ich eleganckiego podania. Zapraszamy do kontaktu.

Menu na za 3 dni robocze

VIDEO

Catering podczas konferencji dla 300 osób.
Śniadanie, lunch, serwis kawowy.
Obsługa kelnerska

Dodaj do Mojego Stołu i zapytaj o szczegóły

Konferencja

30000.00zł cena brutto: 36900.00 zł
Ilość
1

Catering na konferencję w Warszawie i okolicach


Dobrze podany catering konferencyjny Warszawa to świetny sposób na wywarcie dobrego wrażenia na gościach i partnerach biznesowych. Jeśli chcesz, by posiłki na Twoim sympozjum były serwowane w sposób profesjonalny, skorzystaj z naszych usług. Mamy ponad 25 lat doświadczenia w przygotowywaniu cateringów na konferencje w Warszawie i sąsiednich miejscowościach. Zatrudniamy profesjonalną kadrę — kucharzy, kelnerów, koordynatorów i dostawców, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie dania będą smaczne, zdrowe i gustownie podane. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz menu, które najbardziej odpowiada charakterowi Twojej konferencji.

Zdrowy i smaczny catering konferencyjny Warszawa


Dobrze wiemy, że organizacja sympozjów i konferencji wymaga, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. W natłoku obowiązków łatwo przeoczyć istotne elementy, takie jak podanie smacznych posiłków. Choć mogłoby się wydawać, że jedzenie na takich spotkaniach pełni drugorzędną rolę, to właśnie smaczne dania wprowadzą przyjemny klimat i sprawią, że konferencja zostanie dobrze zapamiętana. Wspólne jedzenie posiłków ułatwia również dyskusje na różne tematy i zbliża ludzi o odmiennych poglądach. Dlatego zgłoś się do nas, a my zajmiemy się przygotowaniem zdrowego cateringu na sympozjum.

W naszej ofercie znajdziesz catering Warszawa dostosowany do różnych potrzeb klientów. Przygotowujemy więc między innymi dania dietetyczne, catering wegetariański i wegański. Szczególną popularnością cieszą się ciepłe lunche, które serwują nasi wykwalifikowani kelnerzy. Polecamy także bardzo eleganckie przystawki fingerfoods, które doskonale wpisują się w klimat konferencji.

Nasz catering konferencyjny dostarczymy do każdego punktu w Warszawie i okolicach. Skontaktuj się z nami, a ustalimy wszystkie szczegóły. Zapraszamy do kontaktu.
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
cena netto
0zł
cena brutto
Mój stół
Mój stół
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
cena netto
0zł
cena brutto