Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Nowości - catering Warszawa


 

Menu na za 3 dni robocze


Zapoznaj się z naszą

ofertą bufetową
Potrzebujesz zestawu zimnych przekąsek
dla konkretnej ilości osób?

Kliknij,
wybierz ilość osób
i zamawiaj.
Interesuje Cię zdrowy i smaczny catering dla firm w mieście Warszawa? Jesteś we właściwym miejscu. Jako doświadczona firma cateringowa dobrze znamy potrzeby pracowników korporacji. Spędzają po osiem godzin przy biurku w zamkniętym pomieszczeniu, w pocie czoła pracując nad nowymi projektami. By mogli pracować efektywnie i być pełni energii nawet po zakończeniu zmiany, potrzebują dobrze zbilansowanych posiłków. Smaczne obiady sprawią również, że Twoi pracownicy będą jeszcze chętniej przychodzić do biura. Jeśli wiec chcesz zadbać o dobre samopoczucie osób, które zatrudniasz, postaw na catering biznesowy w Warszawie.

Najlepszy catering dla firm z Warszawy i okolic


Jakie obiady dla firm z Warszawy są najlepsze? Oczywiście takie, które dobrze smakują i uwzględniają potrzeby Twoich pracowników. Rzecz jasna nie musisz znać się na mikro- i makroskładnikach. Osoby, które układają nasze menu to specjaliści, którzy przywiązują uwagę do najmniejszych drobiazgów. Dzięki temu dostarczamy naszym konsumentom dobrze zbilansowane posiłki, które zaspokajają zapotrzebowanie na węglowodany, białka, tłuszcze i witaminy.

Nasz catering do firm z Warszawy uwzględnia również indywidualne potrzeby klientów. Mamy więc w ofercie propozycje dań dietetycznych, wegetariańskich i wegańskich. Polecamy także catering na imprezy firmowe. Możemy zaproponować między innymi bardzo eleganckie przystawki finger foods czy oryginalne i smaczne desery.

Wyróżnia nas również estetyka podania potraw. Nie od dziś wiadomo, że nawet najbardziej zmotywowani pracownicy liczą czas pracy od przerwy na obiad do przerwy na kawę. Oczekiwanie na atrakcyjnie serwowane posiłki zwiększy ich efektywność. Smaczny i estetycznie przybrany posiłek polepszy również stosunki między kolegami z pracy. Wszak o nadchodzących projektach najlepiej rozmawia się właśnie przy pracowniczym bufecie. Wypróbuj catering w Warszawie i zapewnij swoim współpracownikom to, co dla nich najlepsze.
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy