Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Catering przystawki Warszawa


Wydarzenia branżowe, spotkania świąteczne czy konferencje wymagają szczególnej oprawy. Ważnym elementem jest pięknie podane, pyszne jedzenie. Na różnego rodzaju okazje doskonałym wyborem są zróżnicowane przystawki cateringowe. Nie tylko cieszą oko, ale również świetnie smakują. Przekąski na zimno są małe, wygodne, można je zjeść bez użycia sztućców. Ciężko przejść obok nich obojętnie. Wspólne jedzenie pozytywnie wpływa na atmosferę, buduje wzajemne relacje. To ważne doświadczenie dla całego zespołu.

Menu na za 3 dni robocze


Zapoznaj się z naszą

ofertą bufetową
Potrzebujesz zestawu zimnych przekąsek
dla konkretnej ilości osób?

Kliknij,
wybierz ilość osób
i zamawiaj.
180.00 zł cena brutto: 194.40 zł
Ilość
1
Raz na jakiś czas zdarzają się uroczystości, kiedy trzeba się pokazać z jak najlepszej strony. Wtedy catering okolicznościowy Warszawa będzie definitywnym strzałem w dziesiątkę. Przygotowujesz imprezę firmową? A może organizujesz ważne spotkanie dla swoich partnerów biznesowych? We wszystkich podobnych przypadkach smaczne i dobrze podane jedzenie to podstawa. Goście na różnych uroczystościach na ogół jeszcze długo pamiętają, jakie dania podano do stołu i jak były przybrane. Dlatego właśnie catering na imprezę okolicznościową jest kwestią kluczową. Pozostaw wybór posiłków nam i nie kłopocz się organizacją bufetu. Zapraszamy do kontaktu!

Zdrowy catering okolicznościowy Warszawa


Nasza firma oferuje smaczny i zdrowy catering okolicznościowy Warszawa. Menu dopasujemy tak, by jak najlepiej odpowiadało potrzebom Twoim i gości. W naszej ofercie znajdziesz propozycje dań dietetycznych, wegetariańskich czy wegańskich. Przy ustalaniu menu pracują wykwalifikowani i doświadczeni dietetycy, którzy dokładają wszelkich starań, by dostarczyć klientom to, co najlepsze. Serwujemy więc nietuzinkowe i oryginalne dania, które urozmaicą każde spotkanie biznesowe.

W czasie wielkich okazji ważne jest, żeby catering na uroczystość nie tylko dobrze smakował, lecz również świetnie się prezentował. Dlatego dbamy o to, by wszystkie serwowane dania wyglądały efektownie. Nasi klienci doceniają lunche w formie bufetu, które podawane są przez doświadczonych kelnerów. Polecamy również  finger foods, wyjątkowo eleganckie przekąski, które nie wymagają obsługi kelnerskiej.

Jeśli zależy Ci na efektownym podaniu posiłków wybierz catering Warszawa. Dojedziemy do każdego miejsca w stolicy i w okolicach. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów catering okolicznościowy, który zdobędzie uznanie Twoich gości i partnerów biznesowych.

Catering dla firm – oferta


Catering okolicznościowy z Warszawy to doskonałe rozwiązanie dla małych i dużych firm. W każdym biznesie raz na jakiś czas organizowane są spotkania, dla pracowników lub klientów, które wymagają profesjonalnego przygotowania bufetu i podania jedzenia.  Przystawki na ciepło, przystawki zimne, mini przekąski, desery i napoje to podstawa, która powinna znaleźć się na każdej imprezie. Dobrze przygotowane zestawy cateringowe na pewno na długo pozostaną w pamięci gości, przyczynią się do wzmocnienia pozycji firmy i umocnienia wzajemnych relacji.

Catering firmowy – na co zwrócić uwagę?


Szukając idealnego cateringu, warto dobrze się rozejrzeć, sprawdzić opinie o danej firmie, zapoznać się z menu. Proponowane dania muszą być smaczne, oryginalne, produkowane ze świeżych, naturalnych produktów. Ważna jest szeroka oferta. Na firmowe spotkanie sprawdzi się m.in. deska przystawek na imprezę, która dzięki swoje różnorodności przyciągnie wszystkich gości.  Przekąski na imprezę z dowozem powinny być dopasowane do gustów i upodobań kulinarnych wszystkich uczestników. Catering okolicznościowy z Warszawy to dania mięsne, wegańskie i wegetariańskie, przystawki koktajlowe, wykwintne przekąski dla najbardziej wymagających gości. Każdy będzie zadowolony.

Przystawki cateringowe oferowane przez firmę z Warszawy to doskonały smak w pięknej oprawie.  Doświadczeni kucharze i dietetycy doskonale wiedzą, co zrobić, aby zadowolić gusta wszystkich klientów i sprostać oczekiwaniom zamawiających.
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy