Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Ze smakiem

Catering na spotkanie firmowe

Catering przystawki Warszawa

Menu na za 3 dni robocze

180.00 zł cena brutto: 194.40 zł
Ilość
1
Raz na jakiś czas zdarzają się uroczystości, kiedy trzeba się pokazać z jak najlepszej strony. Wtedy catering okolicznościowy Warszawa będzie definitywnym strzałem w dziesiątkę. Przygotowujesz imprezę firmową? A może organizujesz ważne spotkanie dla swoich partnerów biznesowych? We wszystkich podobnych przypadkach smaczne i dobrze podane jedzenie to podstawa. Goście na różnych uroczystościach na ogół jeszcze długo pamiętają, jakie dania podano do stołu i jak były przybrane. Dlatego właśnie catering na imprezę okolicznościową jest kwestią kluczową. Pozostaw wybór posiłków nam i nie kłopocz się organizacją bufetu. Zapraszamy do kontaktu!

Zdrowy catering okolicznościowy Warszawa


Nasza firma oferuje smaczny i zdrowy catering okolicznościowy Warszawa. Menu dopasujemy tak, by jak najlepiej odpowiadało potrzebom Twoim i gości. W naszej ofercie znajdziesz propozycje dań dietetycznych, wegetariańskich czy wegańskich. Przy ustalaniu menu pracują wykwalifikowani i doświadczeni dietetycy, którzy dokładają wszelkich starań, by dostarczyć klientom to, co najlepsze. Serwujemy więc nietuzinkowe i oryginalne dania, które urozmaicą każde spotkanie biznesowe.

W czasie wielkich okazji ważne jest, żeby catering na uroczystość nie tylko dobrze smakował, lecz również świetnie się prezentował. Dlatego dbamy o to, by wszystkie serwowane dania wyglądały efektownie. Nasi klienci doceniają lunche w formie bufetu, które podawane są przez doświadczonych kelnerów. Polecamy również  finger foods, wyjątkowo eleganckie przekąski, które nie wymagają obsługi kelnerskiej.

Jeśli zależy Ci na efektownym podaniu posiłków wybierz catering Warszawa. Dojedziemy do każdego miejsca w stolicy i w okolicach. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów catering okolicznościowy, który zdobędzie uznanie Twoich gości i partnerów biznesowych.
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (300.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
MÓJ STÓŁ
*koszt dostawy
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto