Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Bez dodatku cukru - catering da firm Warszawa


Catering bez cukru to odpowiedź na współczesne upodobania dietetyczne. Kontrolowanie spożycia cukru jest bowiem jednym z filarów zdrowego odżywiania. Coraz więcej osób eliminuje ten składnik ze swojego menu, dbając o szczupłą sylwetkę i samopoczucie. Wybierając nasz catering bez cukrów, nie muszą zaś rezygnować z pysznych potraw i słodkości.

Dlaczego warto zdecydować się na bezcukrowy catering? W przypadku eventów oraz różnego rodzaju przyjęć należy mieć na uwadze specyficzne upodobania gości. Bardzo prawdopodobne, że znajdą się wśród nich osoby, które nie spożywają cukru. Dzięki naszym propozycjom również one będą mogły rozkoszować się smakiem wyjątkowych deserów. I to bez obaw o konsekwencje zdrowotne lub dietetyczne.

Menu na za 3 dni robocze

Dieta bez cukru nie zawsze jest wyborem, czasami to konieczność. Osoby zmagające się z poważnymi chorobami, takimi jak cukrzyca, nie mogą spożywać słodkich dań z powodów zdrowotnych. Catering bez cukrów prostych jest w tym przypadku wyrazem troski o samopoczucie uczestników przyjęcia. Oczywiście takie dania powinny być odpowiednio oznaczone. Dlatego, w naszym cateringu każda potrawa jest szczegółowo opisana.

Catering z potrawami bez cukru to doskonałe rozwiązanie, nawet jeśli nie wiesz, czy wśród gości będą znajdować się diabetycy. Dieta z ograniczeniem cukrów prostych może być podyktowana względami dietetycznymi. Stosuje ją obecnie wiele osób, a nie wszyscy mówią o tym otwarcie. Włączając bezcukrowe potrawy do menu, zadbasz o zadowolenie każdego gościa, co wpłynie pozytywnie na ogólną atmosferę.

Jak smakuje jedzenie bez cukru? W przypadku Lunch Service to wyśmienite desery, zachwycające nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Wśród propozycji znajdziesz choćby eleganckie monoporcje, tartaletki i musy: idealne na eleganckich przyjęciach i bankietach. Desery zawdzięczają swój słodki smak dodatkowi owoców oraz innych naturalnych składników, dlatego spełnią oczekiwania każdego miłośnika łakoci. Subtelne dekoracje dostarczą z kolei pozytywnych wrażeń estetycznych.

Catering bez cukru w naszym wydaniu to także m.in. desery wegańskie. Decydując się na nie, zaspokoisz potrzeby wielu osób jednocześnie: będą idealne m.in. dla wegan, diabetyków, czy też sportowców. Wspaniały smak, atrakcyjny wygląd oraz oryginalność kompozycji dostarczą samych pozytywnych wrażeń. Przekonaj się o tym i wybierz catering bez dodatku cukru od Lunch Service.
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy