Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Catering wegański Warszawa - Vegan


Catering wegański to obowiązkowa propozycja w tak dużym i nowoczesnym mieście, jakim jest Warszawa. To atrakcyjnie skomponowane zestawy posiłków przygotowane dla osób, które wykluczają na co dzień produktów pochodzenia zwierzęcego, Nie musisz martwić się o profesjonalny wegański catering, bo Warszawa może liczyć na usługi naszej firmy. Znajdziesz go na naszej stronie lunchservice.pl, na której masz możliwość wyboru kilku najwygodniejszych dla Ciebie opcji. Nasze dania wegańskie, czy też  dania wegańskie bezglutenowe to idealna propozycja dla osób, których centrum życia jest Warszawa. Jeśli zastanawiasz się nad wykluczeniem ze swojej codziennej diety mięsa, jajek, nabiału i innych produktów pochodzących bezpośrednio od zwierząt zapraszamy do nas po potrawy wegańskie!

Menu na za 3 dni robocze

Catering wegański Warszawa - harmonia na talerzu


Nasze diety są odpowiednio zbilansowane, bogate w witaminy i przede wszystkim mają znakomity smak.  Kupisz tu przepyszne wegańskie przekąski na imprezę, wegańskie przekąski na zimno, czy też przepyszne wegańskie monoporcje. Zapewniamy najwyższą jakość przygotowywanych posiłków, dzięki czemu nasz catering Warszawa jest bardzo dobrze znamy mieszkańcom stolicy i jej najbliższej okolicy. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług, a w tym m.in.:

W menu lunchservice.pl odnajdziesz interesujące pozycje, dedykowane dla wegan, dostosowane do Twoich potrzeb żywieniowych. Proponujemy także dania wegańskie na imprezę, catering wegański na eventy firmowe, biznesowe, a także rodzinne spotkania w Warszawie.

 

Wegański catering Warszawa - w poszukiwaniu alternatywy


 

Wszystkie nasze posiłki w tym wariancie przygotowywane są tylko wyłącznie z produktów pochodzenia roślinnego. Jesteśmy przekonani, że przestronność naszych wariantów pozwoli każdemu z vegan wybrać dopasowany do swoich preferencji catering. Nie czekaj - sprawdź i zaufaj naszemu doświadczeniu, a zapewnisz sobie profesjonalną obsługę i niezapomniane wrażenia. Rezygnując ze spożywania produktów pochodzenia zwierzęcego nadal gwarantujesz sobie możliwość jedzenia różnorodnych posiłków. Nasz catering wegański zapewnia mieszkańcom Warszawy odpowiednio zbilansowaną dietę pod kątem składników odżywczych. Skontaktuj się z nami, a wspólnie dobierzemy najlepsze dla Ciebie możliwości.

 
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy