Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Oferta cateringowa dla firm


Oferujemy profesjonalny catering firmowy, który odciąży Cię od obowiązków związanych z organizacją wydarzenia.
Zaangażowanie w obsługę Klienta jest naszym znakiem rozpoznawczym. Nasze dania to połączenie smaku, jakości i elegancji.
Zależy Ci na tym, by zamówiony catering do firmy był wyjątkowy? Zgłoś się do nas! Zadbamy o każdy szczegół, od niewielkich spotkań do dużych wydarzeń.
Nie musisz się martwić o przygotowania.


Z nami Twoje wydarzenie będzie niezapomniane!

Menu na za 3 dni robocze

Catering z dostawą dla firm w Warszawie od Lunch Service


Interesuje Cię zdrowy i smaczny biznes catering? Jesteś we właściwym miejscu. Jako doświadczona firma cateringowa dobrze znamy potrzeby pracowników korporacji. Nasze menu cateringowe dla firm jest idealną propozycją dla osób które spędzają po osiem godzin przy biurku w zamkniętym pomieszczeniu, w pocie czoła pracując nad nowymi projektami. By mogli pracować efektywnie i być pełni energii nawet po zakończeniu zmiany, potrzebują odpowiednio zbilansowane, świeże i smaczne jedzenie. Catering dla firm w Lunch Service sprawi również, że Twoi pracownicy będą jeszcze chętniej przychodzić do biura. Jeśli wiec chcesz zadbać o dobre samopoczucie osób, które zatrudniasz, postaw na catering biznesowy w Warszawie od Lunch Service.

 

Najlepszy catering do firm Warszawa i okolice


Jakie usługi cateringowe dla firmy spełnią oczekiwania Twoje i Twoich pracowników? Oczywiście takie, które dobrze smakują i uwzględniają wszelkie potrzeby żywieniowe. Rzecz jasna nie musisz znać się na mikro i makroskładnikach. Osoby, które układają nasze menu to specjaliści, którzy przywiązują uwagę do najmniejszych drobiazgów. Dzięki temu dostarczamy konsumentom dobrze zbilansowane posiłki, które zaspokajają zapotrzebowanie na węglowodany, białka, tłuszcze i witaminy.

Nasz catering do firm z Warszawy uwzględnia również indywidualne potrzeby klientów. Mamy więc w ofercie propozycje dań dietetycznych, catering wegetariański i wegański. Polecamy także catering na imprezy firmowe. Możemy zaproponować między innymi bardzo eleganckie przystawki finger foods czy oryginalne i smaczne desery.

Wyróżnia nas również estetyka podania potraw. Nie od dziś wiadomo, że nawet najbardziej zmotywowani pracownicy liczą czas pracy od przerwy na obiad do przerwy na kawę. Oczekiwanie na atrakcyjnie serwowane posiłki zwiększy ich efektywność. Jedzenie dla firm, estetycznie i smakowicie podane, z pewnością zachęci do wspólnych posiłków w pracy, co przełoży się na lepsze relacje i stosunki między kolegami z pracy. Wszak o nadchodzących projektach najlepiej rozmawia się właśnie przy pracowniczym bufecie. Wypróbuj catering biznesowy lub obiady dla pracowników i zapewnij swoim współpracownikom to, co dla nich najlepsze.

 

Catering dla firm – Warszawa


Proponujemy catering na spotkania biznesowe, na imprezę firmową oraz obiady regeneracyjne dla firm w Warszawie. W naszej ofercie znajdziesz również zestawy cateringowe. Jeśli potrzebujesz przekąski na spotkanie biznesowe, koniecznie sprawdź zakładki: patera przekąsek oraz catering kanapki bankietowe. Niezależnie, czy interesuje Cię lunch biznesowy, czy catering firmowy, w Lunch Service przygotujemy go dla Ciebie z najlepszych składników. Dbamy o zadowolenie naszych klientów. Ty również możesz przekonać się, że najlepszy catering dla firm i najsmaczniejsze posiłki dla pracowników znajdziesz w Lunch Service.
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy