Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Catering na szkolenia i konferencje


Dzięki naszemu cateringowi możesz skoncentrować się na treści, a my zadbamy o obsługę i smaczne jedzenie na szkolenie. Nasz catering szkoleniowy zapewni komfort Twoim gościom.

Z naszym doświadczeniem w gastronomii zapewniamy, że Twój catering na szkolenie będzie nie tylko merytorycznym, ale także kulinarnym przeżyciem.

Menu na za 3 dni robocze

Catering na szkolenia to nie tylko nasza specjalność, to również nasza pasja. Rozumiemy, jak istotne są odpowiednie przekąski na szkolenie, które mogą wpłynąć na koncentrację i efektywność uczestników. Dlatego stawiamy na świeżość i jakość, gwarantując, że każdy posiłek dostarczony przez nas będzie smaczny i pożywny.

Nasza oferta jedzenia jest zróżnicowana i pozwala klientom dostosować swój catering na szkolenie. Cena usługi, którą oferujemy jest konkurencyjna przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej jakości.

Zaufaj Lunch Service, a zapewnimy doskonały catering na szkolenia, zadowalając zarówno podniebienie uczestników, jak i budżet organizacji. Jesteśmy gotowi sprostać każdym wyzwaniom cateringowym i dostarczyć rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, a chętnie zaplanujemy dla Ciebie catering szkoleniowy.
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (600.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy