Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Catering na imprezy domowe


Organizacja przyjęcia w domu wiąże się z koniecznością zaserwowania gościom poczęstunku. Oczywiście, najlepiej gdyby był pyszny i odpowiednio efektowny. Jak osiągnąć taki efekt bez dużego nakładu pracy? Catering na imprezy domowe oferowany przez naszą firmę to prosty sposób na udane przyjęcie.

Menu na za 3 dni robocze


Zapoznaj się z naszą

ofertą bufetową
Potrzebujesz zestawu zimnych przekąsek
dla konkretnej ilości osób?

Kliknij,
wybierz ilość osób
i zamawiaj.
269.00 zł cena brutto: 290.52 zł
Ilość
1
159.00 zł cena brutto: 171.72 zł
Ilość
1
165.00 zł cena brutto: 178.20 zł
Ilość
1
179.00 zł cena brutto: 193.32 zł
Ilość
1
Cupcakes Red Velvet
159.00 zł cena brutto: 171.72 zł
Ilość
1
169.00 zł cena brutto: 182.52 zł
Ilość
1
149.00 zł cena brutto: 160.92 zł
Ilość
1
180.00 zł cena brutto: 194.40 zł
Ilość
1
Jakiego rodzaju posiłki możemy dostarczyć do Twojego domu? Jednym z najważniejszych punktów menu są zazwyczaj przystawki na imprezę domową. Wśród naszych propozycji znajdziesz zaś cały wachlarz przekąsek, który bez problemu dopasujesz do swoich potrzeb. Nasz catering na przyjęcie w domu to choćby kolorowe i pięknie przystrojone mini wrapy, sycące mini burgery, lekkie sałatki oraz wykwintne, włoskie antipasti.

Proponowane przez nas przekąski na imprezę domową to również eleganckie finger foods, które można spożywać bez użycia sztućców. Dzięki temu sprawdzą się również podczas przyjęć z wolnostojącym bufetem, a także kiedy urządzasz garden party w przydomowym ogrodzie. Nasze jedzenie na imprezę domową jest też atrakcyjnie przystrojone, dlatego zadba o wrażenia estetyczne gości.

Wybierając catering na domówkę, należy wziąć pod uwagę kulinarne upodobania gości, a nawet stosowane przez nich diety. Z myślą o ich specjalnych potrzebach, oferujemy bogactwo potraw, które bez problemu dopasujesz do zróżnicowanych gustów. Dostępne są też dania wegetariańskie oraz wegańskie, idealne dla osób wykluczających z diety mięso lub wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego. Decydując się na nie, możesz mieć pewność, że catering na imprezę w domu zachwyci każdą zaproszoną osobę.
Domowy catering musi odpowiadać charakterowi przyjęcia. Inne potrawy sprawdzą się na imprezie urodzinowej lub rocznicowej niż np. podczas chrzcin, komunii lub w trakcie świąt. Stawiając na Lunch Service, bez problemu dobierzesz rodzaj dań do typu imprezy i liczby gości. Składając zamówienie, wystarczy zaznaczyć, jaką ilość danego dania potrzebujesz. Możesz też dowolnie komponować menu, wybierając różne potrawy oraz przystawki na domówkę.

Jaki powinien być idealny catering do domu na imprezę? Pyszny, zróżnicowany i atrakcyjny pod względem wizualnym. Wszystkie te warunki spełniają zaś dania serwowane przez naszą firmę. Doświadczeni kucharze dbają o wyjątkowy smak potraw, a najwyższej jakości składniki są gwarancją świeżości. Zamów catering już teraz, a na pewno oczarujesz swoich gości!
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy