Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Catering bankietowy Warszawa


Dobry catering bankietowy jest kluczem w czasie przyjęć w dużych miastach takich jak Warszawa. Dzięki niemu wywrzesz dobre wrażenie na swoich gościach i zaprezentujesz się jako przedstawiciel poważnej marki. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapoznaj się z naszą pełną ofertą.

Menu na za 3 dni robocze

Zdrowy catering na bankiet Warszawa


Idealny catering bankietowy Warszawa powinien nie tylko dobrze smakować, ale także świetnie się prezentować. Doskonale wiemy, że goście zwracają dużą uwagę na sposób podania dań na przyjęciach. Smak wyjątkowych potraw zapamiętają na długo, a zdjęcia szczególnie dobrze przybranych posiłków trafiają często na Instagram czy do innych mediów społecznościowych. Jeśli chcesz, by Twoje przyjęcie było niepowtarzalne i dobrze wspominane nawet po wielu miesiącach, zamów catering na bankiet w Warszawie u nas. Obsługujemy zarówno niewielkie przyjęcia firmowe, jak również spotkania biznesowe czy konferencje prasowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Catering bankietowy w Warszawie z Lunch Service


Mamy świadomość, jak wielką wagę na każdym przyjęciu pełni smaczne jedzenie i profesjonalne podanie posiłków. Dlatego catering Warszawa, który oferujemy, jest zawsze na najwyższym możliwym poziomie. Mamy szeroki wybór dań — również dietetycznych, catering wegetariański czy wegański. Możesz zamówić u nas wyjątkowo smaczny lunch w formie bufetu wraz z wykwalifikowaną obsługą kelnerską. Polecamy także bardzo eleganckie przekąski na bankiety fingerfoods, które nie wymagają użycia sztućców.

Dobrze wiemy, że organizowanie przyjęcia to bardzo czasochłonne przedsięwzięcie, które wymaga dbałości o wiele szczegółów. Dlatego catering na bankiet możesz spokojnie pozostawić na naszych głowach. Zadbamy o szczegóły zamówień i logistykę, a także przygotujemy menu dostosowane do Twoich potrzeb i charakteru uroczystości.

Nasz catering na bankiet dowozimy do każdego miejsca w Warszawie i okolicach. Znajdziesz u nas również inne interesujące oferty, na przykład lunchów korporacyjnych, cateringów konferencyjnych czy spotkań firmowych. Skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy wszystkie szczegóły.
Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy