Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Catering Warszawa Ursynów


Chcesz zaskoczyć swoich gości smacznymi i eleganckimi potrawami? Odpowiedzią jest catering Warszawa Ursynów od Lunch Service – firmy, która od ponad 25 lat dostarcza najwyższej jakości usługi cateringowe na terenie stolicy. Tworzony przez zespół pasjonatów, Lunch Service łączy innowacyjność, smak i zdrowie w jednym miejscu.


Menu na za 3 dni robocze


Zapoznaj się z naszą

ofertą bufetową
Potrzebujesz zestawu zimnych przekąsek
dla konkretnej ilości osób?

Kliknij,
wybierz ilość osób
i zamawiaj.
269.00 zł cena brutto: 290.52 zł
Ilość
1
159.00 zł cena brutto: 171.72 zł
Ilość
1
165.00 zł cena brutto: 178.20 zł
Ilość
1
179.00 zł cena brutto: 193.32 zł
Ilość
1
Cupcakes Red Velvet
159.00 zł cena brutto: 171.72 zł
Ilość
1
169.00 zł cena brutto: 182.52 zł
Ilość
1
149.00 zł cena brutto: 160.92 zł
Ilość
1
180.00 zł cena brutto: 194.40 zł
Ilość
1

Catering Warszawa Ursynów – smak, jakość i profesjonalizm od Lunch Service


Niezależnie od wydarzenia, które planujesz, nasz catering na Ursynowie jest gotowy, by sprostać Twoim oczekiwaniom. Obsługujemy różne wydarzenia, od konferencji prasowych, przez spotkania biznesowe, aż po bankiety i eventy plenerowe. Jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do specyfiki każdego wydarzenia.


Jeśli planujesz eleganckie spotkanie biznesowe i szukasz przekąsek, nasza propozycja to fingerfoods: smaczne i wyrafinowane dania, które są doskonałym wyborem na takie okazje. Niezależnie od preferencji dietetycznych Twoich gości, jesteśmy w stanie dostosować nasze menu, oferując zarówno tradycyjne przystawki, jak i opcje wegetariańskie.


Jesteśmy również specjalistami, jeśli chodzi o lunch biznesowy w Warszawie. Nasze dania na ciepło są zarówno smaczne, jak i estetycznie podane, tworząc prawdziwy festiwal smaków. Wierzymy, że profesjonalizm to nie tylko jakość usług, ale również prezentacja, dlatego nasi kelnerzy zadbają o każdy szczegół.


Ursynów catering – pyszne dania dla wszystkich, niezależnie od diety


Nasz catering Ursynów Warszawa to również szeroki wybór opcji dla osób na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej. Dzięki współpracy ze specjalistami od zdrowego żywienia oferujemy catering wegetariański Warszawa, który jest zarówno smaczny, jak i zgodny z zasadami racjonalnego odżywiania. Poza tym znajdziesz u nas dania bezglutenowe i bez laktozy, równie pyszne, jak ich odpowiedniki z tradycyjnymi składnikami.


Catering na Ursynowie – Twoje wydarzenia w dobrych rękach


Dla nas, jako zaufanej firmy cateringowej Warszawa, liczy się przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że każde wydarzenie to duża presja i stres, dlatego z chęcią przyjmujemy na siebie odpowiedzialność za część zadań, aby ułatwić Ci ten proces. Nasza obsługa to gwarancja profesjonalizmu i satysfakcji: od planowania menu, przez przygotowanie posiłków, aż po serwowanie i obsługę gości.


Jakość i pasja. Dlaczego warto wybrać Lunch Service?


Przygotowujemy jedzenie z pasją, widząc w nim nie tylko źródło składników odżywczych, ale także element tworzenia atmosfery wydarzenia i budowania relacji. Jesteśmy przekonani, że dobre jedzenie to posiłki, które są nie tylko zdrowe i smaczne, ale także pięknie podane. Niezależnie od charakteru wydarzenia, jakie planujesz, możemy dostarczyć catering, który zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i otrzymać indywidualną ofertę na dostarczany do dowolnego miejsca w Ursynowie catering.


 


 


Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy