Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

POZNAJ SEKRET BYCIA EFEKTYWNYM

20 czerwca, 2023 r.

Wiesz co jest gorsze niż błąd w kodzie? Brak zdrowego i apetycznie podanego lunchu w pracy. Każdy dobry programista wie, że jedzenie to nie tylko kwestia przeżycia, ale także styl życia, który ma wpływ na wydajność, koncentrację i kreatywność. Przerwa na lunch to bardzo ważny czas, który pozwala się zrelaksować, dobrze odżywić i naładować baterie.

Jedzenie zdrowego lunchu w pracy to nie tylko inwestycja w swoją wydajność, ale także w swoje zdrowie. Odpowiednie proporcje składników odżywczych, optymalna ilość kalorii i witamin, to klucz do zachowania dobrego samopoczucia i zdrowia na dłuższą metę.

Atrakcyjne podanie jedzenia to już w ogóle wisienka na torcie. Bo co to za lunch, który nie wywołuje uśmiechu na twarzy? Dzięki estetycznemu podaniu posiłku, chętnie sięgamy po zdrowe i smaczne jedzenie, co przekłada się na lepsze samopoczucie i większą witalność. Taki posiłek dostarczy wszystkich składników odżywczych, których potrzeba, aby mieć więcej energii i motywacji do pracy.

Więc jaki jest sekret bycia efektywnym w pracy?

Poza oczywistą umiejętnością programowania, warto zwrócić uwagę na to, co i w jaki sposób ląduje na talerzu.

Jakie produkty wybierać? Atrakcyjny talerz efektywnego programisty to przede wszystkim tłuste ryby, zawierające kwasy omega-3, pełnowartościowe węglowodany dodające energii oraz warzywa liściaste i owoce jagodowe bogate w przeciwutleniacze. Nie ma na nim miejsca na posiłki o wysokiej zawartości tłuszczu, cukru i soli, które prowadzą do uczucia senności i spowolnienia pracy umysłowej.

Dobrze skomponowany posiłek to klucz do sukcesu – dostarcza energii, poprawia samopoczucie i motywację, a gdy wygląda świetnie, to jeszcze bardziej zachęca do zjedzenia! Dzięki temu, zamiast zasnąć na klawiaturze, programista będzie miał więcej energii i kreatywności, aby rozwiązywać trudne problemy i tworzyć nowe aplikacje.

 

Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (300.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
Podgląd do druku
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy