Uwaga, bardzo nam przykro, ale w tygodniu 12-16 grudnia nie jesteśmy w stanie przyjąć już Waszych zamówień.

Zamknij okno

Bio natura

15 czerwca, 2023 r.

W malowniczej mazowieckiej wiosce, oddalonej niecałe 100 km od Warszawy, mieliśmy niezwykłą przyjemność spotkać się z panem Jackiem Mazurkiem –  człowiekiem pełnym pasji i energii, który jest zarówno właścicielem, jak i duszą firmy Bio Natura, dostarczającej nam wyborne jajka.

Pragnęliśmy zagłębić się w świat Bio Natura, poznać ich korzenie, wartości i filozofię oraz podzielić się tym znakomitym odkryciem z naszymi klientami, w końcu to dla nich kupujemy te smakowite jajka. To było spotkanie, które iskrzyło ciekawością i entuzjazmem, gotowością do eksploracji i poszerzania naszej wiedzy na temat tego, skąd bierze się smak i jakość tych niezwykłych jajek.

Bio Natura to rodzinna firma, która powstała z chęci sprzedaży najwyższej jakości jaj, pochodzących od zadbanych i traktowanych z szacunkiem kur. Jak mówi pan Jacek, praca na własnym gospodarstwie pozwoliła mu zobaczyć, że sprzedaż wysokiej jakości produktów może przynieść ogromną satysfakcję. W końcu to nie tylko biznes, ale też pasja i sposób na życie.

Pan Jacek podkreślił, że najważniejsze jest zapewnienie kurom doskonałych warunków bytowych. Ich kurnik jest nowocześnie wyposażony, a przestronny zielony wybieg daje kury możliwość swobodnego biegania i eksplorowania. Co więcej, pasza, jaką otrzymują kury, jest starannie dobrana i pełna zdrowych składników. Marchew, buraki, cukinia, pokrzywa, nagietek – to wszystko sprawia, że kury są zadowolone i dają wyjątkowe jajka.

 Co wyróżnia firmę Bio Natura? To podejście oparte na szacunku dla zwierząt i troski o środowisko, a przede wszystkim niezwykłe jajka – zdrowe, smaczne i pełne wartości odżywczych, które są prawdziwą perłą w koronie tej pasji.

Dziękujemy panu Jackowi Mazurkowi z firmy “Bio Natura” za dzielenie się swoją historią i za wysiłki w tworzeniu wyjątkowych produktów. To jest coś, co warto doceniać. Zaangażowanie w produkcję wysokiej jakości jajek oraz dbałość o jakość pasz dla kur to powód do dumy. Ta rozmowa przypomina nam o tym, jak ważne jest wspieranie lokalnych producentów, to właśnie dzięki takim firmom jak Bio Natura, wiejska kultura i lokalna produkcja mają szansę kwitnąć, a my jako ich klienci, możemy oferować dania przygotowywane z najwyższej jakości składników, pochodzących z zaufanego źródła. 

Nie przekroczono minimalnej kwoty zamówienia (500.00 zł) aby wysłać zamówienie.
Zamknij
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy
MOJE ZAMÓWIENIE
WARTOŚĆ ZAMÓWIENIA
MÓJ STÓŁ
0zł
+55.00zł*
cena netto
0zł
+67.65zł*
cena brutto
*koszt dostawy